• Перманентный макияж

Перманентний макіяж

Підкреслить вашу природню красу

Зробить ваші риси обличчя більш виразними і гармонійними. Перетворить ваш образ і додасть свіжість обличчу. Додасть впевненості в собі

Заощадить гроші і час на щоденному макіяжі

Більше не потрібно щоранку витрачати час на косметику і підправляти макіяж протягом дня. Відпадає необхідність купувати декоративну косметику.

Дозволить виглядати бездоганно в будь-якій ситуації

Де б ви не знаходилися, на відпочинку, на морі, в сауні або басейні, перманентний макіяж не змивається водою і дозволить завжди бути впевненою в своїй красі.

Підкоригує форми

Додасть об’єм губ, густоту брів. Усуне нерівні обриси, створить чіткі і природні межі. Допоможе змінити форму, візуально збільшити, змінити колір.

Позбавить від подразнення шкіри

Допоможе позбутися від алергії, сухості, подразнення, почервоніння на шкірі і закупорювання пір, які викликає декоративна косметика.

Скроет недостатки на лице

Поможет визуально скрыть шрамы, любые недостатки образовавшиеся после пластических операций, растяжки после акне, выпадение бровей и ресниц

Економія часу – не єдина причина, по якій перманентний макіяж затребуваний.

За останні кілька років удосконалилися технологія, інструменти та склад пігментів. Результат не має нічого спільного з моторошною макіяжем нульових. Якщо раніше пігменти були настільки стійкими, що макіяж міг триматися до 10 років, то сучасні техніки більш щадні – колір поступово вимивається і дає натуральний ефект.

За бажанням процедуру можна оновлювати кожні 12-18 місяців.

У складі старих пігментів був діоксид титану, який міг давати несподіваний подтон, наприклад, зелений або блакитний. Сучасні пігменти в більшості своїй органічні.

 • Процедура здійснюється сертифікованим майстром
 • Безкоштовна консультація перед процедурою
 • Після процедури кожній клієнтці надається косметика по постпроцедурному догляду

Перманентний макіяж брів

Є кілька технік перманентного макіяжу брів: пудрова, нано-напилення і омбре.

При пудровий техніці пігмент наноситься точками, за рахунок чого виходить ефект натуральних об’ємних брів. Ніяких чітких ліній, контуру і глибокого проникнення фарби в шкіру. Навіть при близькому розгляді брови виглядають так, як ніби їх злегка підфарбували тінями.

Нано-напилення дозволяє заповнити необхідні порожнечі і зробити брови візуально більш густими. Техніка виключає чіткі лінії, за рахунок чого досягається максимально натуральний ефект. Головний плюс процедури в тому, що вона практично безболісна.

Омбре передбачає нанесення більш прозорого кольору ближче до перенісся і посилення його до середини брови і кінчика. Основне правило – робити м’яку розтушовку переходів від одного відтінку до іншого.

перманентный макияж бровей
перманентный макияж глаз

Перманентний макіяж очей

Тонкий міжвійовий контур або класична стрілка.

Пігмент наноситься точково в простір між віями. В результаті вії виглядають густими, а погляд стає виразнішим.

Що очікувати: процедура безболісна – використовувані машинки мають легкі вібрації, по відчуттях нагадують електричну зубну щітку.

Перманентний макіяж губ

Перманентний макіяж губ – відмінний спосіб злегка збільшити обсяг, не вдаючись до ін’єкцій, і додати губам красивий відтінок, який позбавить від необхідності постійно користуватися помадою (зволожуючий бальзам не береться до уваги).

перманентный макияж губ
 • Брови
  1500 грн
 • Міжвії/стрілки
  1500 грн
 • Губи
  1500 грн
 • Корекція
  800 грн

Результат перманентного макіяжу