• Ногтевой сервис

Нігтьовий сервіс

Руки – візитна картка людини! Що кажуть про нас наші руки? Наскільки ми любимо себе балувати – звичайно, вік – безумовно, але найголовніше, про що говорять руки – наскільки ми поважаємо тих, хто знаходиться поруч з нами.

Ми робимо кожну жінку неповторно прекрасною!

У нас команда майстрів-професіоналів, ми працюємо на найякісніших матеріалах і тепер самі задаємо планку стандартів краси і стилю!

Учасники програми “Безпечний манiкюр“: три етапи дезінфекції та стерилізації інструментів, обладнання та робочого місця, 100% гарантія безпеки

Вас чекає чашка ароматної кави або чаю, позитив персоналу і творча атмосфера.

Вартість нігтьового сервісу

НОВИНКА

Нарощування нігтів гелем

Нарощування700 грн
Корекція400 грн
Корекція + покриття гель-лак600 грн

Манікюр

Класичний манікюр180 грн
Покриття зміцнюючим безбарвним лаком / звичайним лаком40 грн
Покриття лаком клієнта40 грн
Покриття гель-лаком180 грн
Манікюр з покриттям гель-лаком250 грн
Манікюр з покриттям в стилі френч300 грн
Лікувальне покриття нігтів IBX (зміцнення і відновлення)300 грн
Ремонт нігтя50 грн
Зняття 1-го штучного нігтя15 грн
Зняття гель-лаку80 грн
Дизайн нігтів10 грн / 1 ніготь
Масаж кистей рук250 грн

Педикюр

Класичний педикюр250 грн
Часткова обробка стопи150 грн
Покриття зміцнюючим безбарвним лаком / звичайним лаком40 грн
Покриття лаком клієнта40 грн
Покриття гель-лаком180 грн
Педикюр з покриттям гель-лак350 грн
Лікувальна покриття нігтів IBX (зміцнення і відновлення)300 грн
Массаж ступнів250 грн

Педикюр дозволяє уникнути тріщин на ступнях, видалити натоптиші і мозолі, розм’якшити нігтьову пластину.
Також при постійному педикюрі можна уникнути різного роду захворювань, серед яких найбільш поширеним є грибок нігтьової пластини.
Педикюр корисний не тільки в якості догляду за шкіряним покривом ніг і нігтьової пластиною, але і в якості зняття втоми після важкого трудового дня.
Наші майстри з 10-им річним досвідом, зроблять для Вас все в кращому вигляді 💅
Низькі ціни! ️
Педикюр ➕ покриття = 350 грн
Манікюр ➕ покриття = 250 грн

Акції

Комбінований манікюр + зміцнення гелем + покриття гель-лаком 500 грн

маникюр акция

Комплекс «Манікюр з покриттям» + «Педикюр з покриттям» + «Зняття гель-лаку» (за умови, що зняття і на руках, і на ногах) 780 грн, тобто другий зняття безкоштовно.

акции на ногти

При замовленні послуг на суму більше 1000 грн. надається додаткова знижка 10%.

акции на маникюр

Галерея робіт

В даний час сучасна жінка швидше одягнеться в ганчірки, але ніколи не вийде з дому з облупленою лаком на недоглянутих нігтях. А в бізнес-сфері, крім усталеного дрес-коду, існує ще й негласне правило тримати свої руки в чистоті і порядку. Доглянуту руку набагато приємніше потиснути при укладенні договору, ніж руку “колгоспника”. Тому манікюр зараз прийнято робити як серед жінок, так і серед чоловіків.

Хороший, якісний манікюр допоможе не тільки вирішити проблему врослих нігтів і задирок, а ще надати нігтям красиву форму, зробивши, таким чином, руки свого роду візитною карткою. Вельми презентабельною візитною карткою, треба сказати. А вже який манікюр хто вважає за краще – виключно справа вибору.

Гігієнічний манікюр

Найпростіший манікюр. Включає в себе: очищення рук, видалення лаку, вирівнювання і чистку нігтів, видалення кутикули, полірування нігтів, відбілювання нігтів з внутрішньої сторони, пом’якшення рук. Метою даного манікюру не ставиться декоративне оформлення нігтів.

Класичний манікюр

Найбільш поширений вид манікюру на території нашої країни. Насамперед пилою для нігтів нігтям надають бажану форму. Ця процедура проводиться до замочування нігтів в ванні.

Після цього розм’якла кутикулу видаляють манікюрними щипчиками, а шкіру навколо нігтів і самі нігті змащують живильним маслом.

Європейський манікюр

Європейський манікюр серед інших видів манікюру виглядає найприродніше. Найголовніша відмінність європейського манікюру від класичного обрізного – то, що кутикула не видаляється щипчиками, а акуратно відсувається. Таким чином, нігті зберігаються в такому стані, як їх створила природа.

Для того щоб кутикула була товстою і грубою, її обробляють спеціальними оліями. Потім кутикулу відсувають апельсинової паличкою, і тільки після цього шліфують і полірують нігтьову пластину. По закінченню процедури шкіра навколо нігтів і самі нігті змащуються пом’якшувальною маслом, яке запобігає появі задирок.

Зараз, коли так в моді природність, французький манікюр не те що не втрачає своєї популярності – навпаки, завойовує все більше “місця під сонцем”. Він підходить до будь-якого стилю одягу і настрою, і що головне – виглядає дуже натурально.

Чоловічий манікюр

Чоловічий манікюр, по суті, одне і те ж, що і гігієнічний. Він включає в себе надання нігтям гарної форми, видалення задирок, обробка кутикули, пом’якшувальна ванночка для шкіри рук і, за бажанням, масаж для рук і покриття нігтів лаком.
У салоні My Space на Печерську ми дбаємо про безпеку манікюру, по-цьому інструменти проходять всі необхідні етапи стерилізації.