• наращивание волос

Нарощування волосся

Всім вам вже знайома стандартна процедура гарячого нарощування волосся, звана італійським. Але у цього методу є проблема, з якою багато хто стикається: часте сповзання капсул, псуються своє волосся, самі капсули величезні і виглядають непривабливо, та й просто незручні.

Але є і абсолютно інший метод – іспанський.

Давайте розберемо, в чому ж різниця між італійською та іспанською технікою нарощування волосся і що з цього краще.

Почнемо з того що різниця абсолютно у всьому-це два різних нарощування. Єдина схожість-вони виконуються по прядочно.

Іспанське (холодну) нарощування виконується спеціальним клей-гелем і активатором. Активатор фіксує клей-гель. У нарощуванні не використовуються гарячі щипці як в італійському (гарячому) нарощуванні. Капсула формується вже на голові клієнта, без попередньої капсуляції.

Також величезним плюсом іспанського нарощування є внутрішнє кріплення. Що це означає? Це означає що пасмо вашого волосся обволікає штучний волосся. Тобто в будь-якому випадку вийде гарний плавний колірний перехід і немає необхідності у фарбуванні якщо куплений волосся, наприклад, світліше ваших.

Зняття холодного нарощування виконується праскою. Це не небезпечно, оскільки стикання зі своїм волоссям мінімальне, всю температуру бере на себе капсула. До того ж багато хто з нас вирівнюють волосся щодня на температурі набагато вище ніж при знятті штучного волосся

Переваги:

  • в процесі носіння волосся ви не втратите жодної пасма, капсула супер міцна
  • можна користуватися масками, бальзамами, робити фарбування, освітлення, будь-який відхід. Капсула й не сповзе!
  • сама капсула менше ніж в гарячому нарощуванні, не така довга, маленька і акуратна
  • даний метод дозволяє відрощувати своє волосся, не псує їх і залишає здоровими при регулярних коригувань, які слід виконувати раз в 2 місяці
наращивание волос процесс