• наращивание ресниц

Нарощування вій

 • Класика
  450 грн
 • 2D
  550 грн
 • 3D
  650 грн
 • Голівуд
  700 грн

Додаткові послуги

 • Ботокс для вій
  750 грн
 • Кольорові вії
  +50 грн
 • Зняття вій після іншого майстра
  +80 грн
 • Зняття вій
  150 грн
 • Біотатуаж брів хною
  200 грн
 • Корекція і фарбування брів
  200 грн
 • Корекція брів
  70 грн
 • Виведення форми брів
  120 грн
 • Фарбування фарбою брів
  80 грн
 • Фарбування хною брів
  150 грн
 • Ламінування вій
  500 грн
 • Біозавивка вій
  400 грн

Роботи

Японська технологія являє собою поповійну техніку, коли на кожен свій натуральний волосок за допомогою спеціального клею – смоли нарощується штучна вія, довжина і товщина якої підбирається індивідуально виходячи з побажань клієнта і стану власних вій. В результаті цієї дивовижної процедури Ви отримуєте густі, блискучі і розділені вії потрібної Вам довжини від 6 до 15 мм.

На відміну від пучкової, при поповійній процедурі матеріали тримаються набагато довше і випадають лише зі своїм волоском, який вже віджив свій термін і змінилася новою молодий, що виросла поруч, а так само вони не викликають дискомфорту, свербежу та відчуття тяжкості.

Які переваги Ви отримуєте

Близько семи років тому у жінок, які вважають, що природа обділила їх довгими пухнастими віями, з’явилася реальна можливість виправити цей несправедливий недолік.

Йдеться про унікальну технології Нарощування вій. З кожним роком цей метод завойовує все більшу популярність і набуває нових прихильниць. І це не дивно. Адже всього за 2-3 години жінка набуває не тільки чудовий і чарівний погляд, але і змінюється внутрішньо: стає більш впевненою, зникають комплекси і з’являється шарм.

Кожній з нас відомо, що яскраві пишні вії це вже велика частина макіяжу. Але що б домогтися такого результату за допомогою навіть найдорожчої туші, потрібно витратити чимало часу, та й результатом, швидше за все, будуть злиплі волоски з грудочками туші.

Як відбувається процес

1. Скільки триває нарощування вій?

Почнемо з того, що процедура ця триває 1.5-3 години, в залежності від кількості рідних вій і бажаного ефекту. Проходить вона в положенні лежачи з закритими очима. І протягом всього часу нарощування клієнт не може відкрити очі (щоб уникнути попадання випарів клею, що по відчуттях можна порівняти з різкою цибулі – очі можуть почати сльозитися, а це небажано під час процедури нарощування)

2. Демакіяж.

Знімаємо косметику з вій і повік. Навіть якщо Ви прийшли на нарощування вій без косметики, перед процедурою потрібно вмитися або локально протерти очі. Це необхідно для того, щоб зняти жировий шар, і пил – постійний супутник міського життя. Необхідний етап, щоб якісно наростити вії.

3. Розмова з майстром з нарощування вій.

Наростити вії так, як бажаєте цього саме ви, дозволить саме цей етап – один з найважливіших етапів процедури нарощування вій!

Ви повинні розповісти мені про ваші побажання, можна принести фото або ж, грунтуючись на моєму портфоліо робіт, визначаємо Ваші переваги.

Існує широкий спектр варіантів нарощування вій:

а) Зробити погляд відкритим, тобто зробити очі більше. Особливо популярним і часто рекомендованим цей вид нарощування є для тих дівчат, у яких є проблема “навислої верхньої повіки”, але не тільки.

б)Зробити погляд “хитрим”, тому у цього виду нарощування вій є синонім – це нарощування вій за типом “Лисий погляд”. Воно полягає в тому, що у зовнішнього куточка очей потрібно наростити вії довшими, ніж середня частина століття і внутрішній куточок очей. Цей вид нарощування дуже підходить для дівчат з мигдалеподібні розрізом очей, для азіаток.

Але і цей варіант ділиться на види:

– коли ми робимо акцент на зовнішній кут, але і решті очей “відкриваємо”
– коли ми створюємо ефект “стрілки”.

в) “Натуральний ефект” – коли ми лише повторюємо довжину і форму Ваших же вій, лише злегка їх подовжуючи і підкреслюючи. Такий варіант використовується з метою економії Вашого часу вранці – не потрібно щодня фарбувати вії тушшю.

г) Є ще безліч варіантів, які створюються з урахуванням Ваших фізіологічних особливостей.
виды ресниц
Порадившись і прийшовши до спільної думки, приступаємо до підготовчої частини нарощування вій.

4. Підготовка вій до нарощування.

Для того, щоб нижні вії не заважали в процесі нарощування і вони не склеїлися з верхніми віями, іншими словами, щоб уникнути “замку”, майстер захищає їх спеціальним скотчем (плівкою).
Після цього верхні вії обезжирюються спеціальним розчином (знежирювачем) – це дуже важливий етап нарощування.

5. Далі сам процес нарощування:

Нарощування вій полягає в тому, що до кожної вашої вії (за винятком дуже молодих або слабких вій, так званого “гармата”) за допомогою гіпоалергенного клею приклеюється штучна вія (2е або 3і). Нарощені вії клеяться до основи з обов’язковим відступом в 1-1.5 мм. Кількість штучних вій в підсумку залежить від кількості Ваших рідних вій і від бажаного ефекту (можливо ви захочете 2ий або 3ой обсяг). В середньому при повному нарощуванні це кількість варіюється від 70 до 170 вій на око.

6. А що ж після?

Після того, як всі вії наростили, деякий час не відкриваючи очей необхідно почекати, поки висохне клей на тих нарощених віях, які наростили в останню чергу. Це займає 3-5 хвилин.

7. Останній етап.

Це зняття захисної плівки з нижніх вій.

Новий погляд готов!!!

8. Далі Ви акуратно дотримуєтеся рекомендації по догляду за нарощеними віями.

Матеріали і можливі ефекти

Ніяких натуральних вій з вовни норки і з шовку не використовуються. Швидше за все, це просто такий рекламний трюк, придуманий майстрами і салонами краси. Якщо б волосся були натуральні, то це загрожувало б Вам придбанням, в кращому випадку, банального коньюктивита, а в гіршому …. мабуть навіть не будемо замислюватися про погане. Для нарощування вій використовується матеріал, ідентичний натуральному, а якщо бути точніше моноволокно, зовні і за відчуттями підігнане максимально під ефект шовку і норки.

Нарощені вії бувають різного розміру, довжини і товщини. Від заснування вія товстіший, до кінця тонший, має гарний завиток, тому, навіть якщо ваші рідні вії прямі від природи, після нарощування вони придбають ідеальну, злегка загнутий форму. У нашому випадку ми використовуємо термін «норка» для визначення вій тонких і легких, термін «шовк» – вії середньої, стандартної товщини і ваги, і «соболь» – найбільш товсті, яскраві і важкі вії. У нарощуванні використовується гіпоалергенний клей-смола.

Широкий асортимент вій для нарощування дозволяє не тільки експериментувати з образом і стилями в загальному, але і підбирати вії для кожного конкретного випадку, будь то урочистий захід, фотосесія або гламурна вечірка. В наявності є чорні, кольорові і вражаючі вії зі стразами, які самі по собі виглядають як стильна прикраса.

Протипоказання

Є протипоказання:

 1. Підвищена чутливість очей (Алергіки)
 2. Надмірне сльозовиділення
 3. Різна захворювання очей (наприклад, блефарит, кліщ)
 4. Астма
 5. Цукровий діабет

Також не рекомендується нарощувати вії під час хвороби і при зміненому гормональному фоні (вагітність, період лактації, прийом гормональних засобів, антибіотиків)

На термін носіння вій можуть вплинути наступні фактори:

 1. Підвищена жирність століття
 2. Лінзи (постійний механічний вплив)
 3. Активний спосіб життя (регулярні лазневі процедури, басейн, відвідування клубів або за родом діяльності часта робота в сценічному макіяжі)
 4. Дуже швидке зростання рідних вій
 5. Емоційний стрес
 6. Зіткнення з авто засмагами
 7. Сльози.
 8. Солярій дозволяється не менше ніж за добу до нарощування.

Рекомендації по догляду

 1. Не можна мочити вії протягом 2-х годин після нарощування (час остаточного висихання клею).
 2. Не можна сильно терти вії – механічна дія веде до зниження терміну служби нарощених вій.
 3. Не можна робити парові ванни / відвідувати сауну протягом 48 годин після процедури.
 4. Багато хто запитує, чи можна фарбувати вії тушшю. Можна, але: це значно скорочує термін їх служби, погіршує їх зовнішній вигляд, корекція в цьому випадку неможлива, але що найцікавіше – в цьому абсолютно немає ніякої потреби.
 5. Чи можна ходити в сауну, лазню? Можна, після 48 годин після процедури. Але слід врахувати той факт, що тривале перебування в лазні чи сауні, або ж в дуже гарячій банесауне, може привести до розпрямленню штучного завитка нарощеної вії. Тому або скорочуйте час перебування в парильні або ж захищайте нарещенние вії вологим, охолодженим рушником.
 6. Не використовуйте жирні креми і косметику на маслянистої основі, або стежте, щоб вони не потрапляли на нарощені вії. Єдино, чого не люблять нарощені вії, а точніше, що розчиняє клей – це олива.
 7. Дуже небажано спати особою в подушку. Але оскільки всі ми люди і контролювати процес сну вдається мало кому, то вранці після сну рекомендується вії розчесати і “укласти” спеціальною щіточкою. Також дуже часто ми спимо в основному на якійсь одній стороні – ця сторона зазвичай і деформується швидше, ніж інша. Враховуйте цей факт.
 8. Не можна завивати нарощені вії.
 9. Чи не знімайте нарощені вії самостійно – це може завдати шкоди Вашим віям і очам. Або знімайте нарощені вії у майстри, або чекайте їх природного випадання.
 10. Не рекомендується плакати. По-перше, коли ви плачете може пощипувати очі, а по-друге, це може скоротити термін служби вій.
 11. На море це найзручніше, що тільки можна придумати. Але є свої особливості: при пірнанні в морську воду може пощипувати очі і виникати відчуття тяжкості на очах через те, що штучні вії затримують воду більше рідних. Досить прогавити або промокнути рушником очі.