• нанопластика волос

Нанопластика волосся

Інноваційна послуга нанопластика волосся , це перевірене на практиці кератинове випрямлення структури локонів, ефективна методика випрямлення, надання здорового вигляду. Кучеряві, сплутані, неслухняні прядки після такого впливу стануть прямими, пружними, порадують блиском свою власницю.

Проводиться нанопластика волосся спеціальним складом, в якому відсутній формальдегід з хімічними ароматами. При нанопластиці немає різких запахів, печіння, неприємних відчуттів. Основний склад засобу це амінокислоти, гідролізований кератин, колаген, також можуть бути протеїни пшениці, шовку, олії або інші корисні добавки. Такий догляд безпечний, може застосовуватися для дітей будь-якого віку, під час вагітності, в період лактації.

Особливості технології нанопластики

Препарати для нанопластики максимально насичені корисними речовинами, доповнені хімічними безпечними елементами. Які допомагають проникати всередину волосся, взаємодіючи на клітинному рівні. Тим самим структура його стає міцною, поживні речовини вбудовуються, оздоровлюючи зсередини. Такий підхід непросто маскує огріхи догляду за зачіскою, а створює візуально красивий ефект, безпосередньо їх лікує.

Нанапластику волосся бажано проводити в салоні у майстра, який навчався за даним напрямком надання послуги, знайомий з усіма нюансами її проведення. Професіонал зможе оцінити стан вашої шевелюри підібрати максимально потрібний склад, час, температурний режим впливу.

Важливо! Варто врахувати, що при проведенні процедури колір волосся може освітлитись, тому фарбування краще відкласти на тиждень.

Препарати для даної процедури багаті амінокислотами, під дією температур проникають в кортексному шар волосини. Кислота починає впливати на пігмент барвника, виводячи його назовні. Тому основний колір освітлюється на 1-3 тони.

нанопластика волос

Чим відрізняється нанопластика волосся від кератинового випрямлення

Різниця полягає, тільки в відсутності формальдегіду з його похідними. Що робить нанопластику волосся більш безпечною послугою, що не викликає алергічні реакції. У країнах Євросоюзу формальдегід під забороною, а в США перукарі зобов’язані попереджати клієнтів про присутність його у препараті, що застосовується. Тому при виконанні кератинового випрямлення, слід неухильно виконувати ряд заходів щодо безпечного застосування

Нанопластіка це оздоровлююча процедура з ефектом випрямлення локонів від 60 до 100%, а кератинове випрямлення, яке глибоко проникає, відновлює і завжди випрямляє на 100%.

Рекомендації після процедури нанопластики волосся

Голову бажано не мити добу. Зберегти корисні мікроелементи, якими наситили волосся під час процедури, допоможе безсульфатний шампунь і кондиціонер, який можна придбати в салоні. Добре промивайте близько коренів, самі локони краще сильно не терти, а акуратно полоскати. Використовувати маску після миття можна.

Ефект випрямлення може тривати від 3 до 6 місяців. На це можуть впливати кілька чинників:

  • склад, який використовував майстер;
  • правильне виконання технології;
  • структура ваши локонов;
  • якості догляду після процедури.

Вартість нанопластики волосся

Ціна процедури залежить від довжини, густоти та складності волосся. Вартість вказана при невеликій густині волосся.

1
2
3
4
5
6
длинна волос
2

1-2 довжина (каре)

від 1500 грн

від 1000 грн

3

3 довжина (трохи нижче плечей)

від 2000 грн

від 1200 грн

4

4 довжина (на рівні лопаток)

від 2500 грн

від 1500 грн

5

5 довжина (нижче лопаток)

від 3000 грн

від 2000 грн

6

6 довжина (по пояс)

від 3500 грн

від 3000 грн

Результат нанопластики волосся