• массаж рейки

Масаж Рейкі

Вартість процедури – 640 грн

В кінці XIX, початку ХХ століть в Японії зародилася унікальна система природного фізичного, психічного і духовного зцілення людини за допомогою передачі енергії через руки. Її засновником став доктор Міка Усуі. Ця система носить назву Рейкі. У перекладі з японської одне зі значень “Рей” – всесвіт, душа, дух, а “Кі” – енергія, розум, серце. В іншому перекладі “Рей” – означає універсальна, а “ки” означає життєва сила. Рейкі – це передача універсальної життєвої енергії, яка породжує і підтримує Всесвіт.

Це унікальний метод гармонізації та опрацювання складних життєвих ситуацій.

Енергія Рейкі (звана Праною в Індії, Ци в Китаї, Кі в Японії) допомагає незалежно від того, чи вірите Ви в неї чи ні, вона допоможе навіть її противникам. Рейкі можна поєднувати з будь-якими іншими видами лікування і допомоги, в тому числі і методом, застосовуваним в нашому салоні.

Очевидним є той факт, що всі проблеми зі здоров’ям, енергетикою, долею, кармою, взаємовідносинами і т.п. мають своє коріння відразу на декількох рівнях:

  • фізичному,
  • психологічному,
  • ментальному.
восточный энергетический массаж рейки

Пропонуємо унікальне рішення, що дозволяє побудувати роботу на всіх трьох рівнях.

Як проходить сеанс:

  1. Сеанс РЕЙКІ, спрямований на роботу з причинами дисбалансу або неприємностей на ментальному рівні. Енергія Рейкі (звана Праною в Індії, Ци в Китаї, Кі в Японії) допомагає незалежно від того, чи вірите Ви в неї чи ні, вона допоможе навіть її противникам. Рейкі можна поєднувати з будь-якими іншими видами лікування і допомоги, в тому числі і методом, застосовуваним в нашому салоні.
  2. Додаткова техніка, спрямована на очищення підсвідомості від установок. Для вирішення проблеми на психологічному рівні. Найважливішим, і в той же час самим загадковим, є робота з підсвідомістю. Дана техніка дозволяє спочатку з майстром, а потім самостійно опрацьовувати хвилюючі питання. Техніка розроблена американськими психологами і її унікальність полягає в тому, що вона адаптована для самостійного застосування, і дозволяє відмовитися від нескінченних відвідувань психоаналітика.
    Ми живемо відповідно до отриманих протягом життя установками. Особливо глибокі вони, якщо були отримані в дитинстві до 6 років, далі йдуть нашарування. Деякі можуть змінюватися протягом життя, і ми можемо їх контролювати. В цілому ж, якщо є незадоволеність життям і людьми, то це, швидше за все, ті установки, які сидять дуже глибоко, щоб їх легко побачити і з ними впоратися зусиллям волі. Але саме від цих установок залежать наші успіхи і поразки, здоров’я і хвороби, дисбаланс або гармонія життя в цілому.
    Рейкі в поєднанні з цією технікою, очищає підсвідомість від установок шляхом опрацювання конкретної проблеми, будь то хвороби, відносини, невдачі в конкретних справах або фінансах творить чудеса. За допомогою цього унікального методу, усувається не проблема, а її причина, що само собою усуває проблему, або змінює її значимість.
  3. При необхідності або бажанні додаткової роботи на фізичному рівні, проводиться повний сеанс Рейкі на очищення, гармонізацію і зцілення.