• термореконструкция волос

Ботокс для волосся

Що таке ботокс для волосся

Ексклюзивна біо-відновлювальна система, що містить амінокислоти і кератиновий комплекс.

Формула здатна відновити волосся, пошкоджені внаслідок забарвлення, знебарвлення, хімічної завивки і зовнішніх впливів. Дана лінія забезпечує збалансоване насичення і реконструкцію волоса. Результат видно відразу після застосування!

Показання: сухі, пошкоджені, пофарбовані, ламкі волосся.

Результат: максимальне відновлення волосся. Зменшення ламкості і пухнастості волосся. Волосся виглядають здоровими, м’якими і шовковистим!

Для максимального відновлення пошкодженого волосся необхідно провести 3 процедури з періодичністю 21 день.

Ефект зберігається від 3-5 місяців. Має накопичувальний ефект. Важливо відзначити, що біореконструкція не містить в своєму складі формальдегід.

Результатом такої процедури є відновлення сухих, пошкоджених волосся, харчування, розгладження, додатковий обсяг, спрощує укладання, створює неймовірний дзеркальний блиск.

термореконструкция до и после

Кому і навіщо потрібно робити ботокс для волосся

На відміну від кератинового догляду, ботокс для волосся не дає випрямлення і робить кучеряве волосся більш структурованими (працюємо при температурі 160, обробляючи товстими прядками), а прямі – гладкими (температура прасування 180-210 тонкими прядками).

На відміну від звичайних зволожуючих і доглядають процедур для волосся, продукції H-Brush Capilar працює зсередини. Склад містить амінокислоту N-Ацетил Цистеин, систему «Luna Matrix», еластин, масла листя зеленого чаю і дорогоцінних плодів дерева пракаксі. Завдяки такому багатому набору нутрієнтів, речовина заповнює всю структуру волосся – від коренів і до кінчиків, і виступає як клітинний РЕНОВАТОР, реконструює та відновлює волосся. Термореконструкція волосся не містить шкідливих і агресивних хімічних сполук, що не видає різких запахів.

Ідеально підходить для блондинок. Програма з синім пігментом прибирає небажану жовтизну після фарбування або мелірування. Також запобігає волосся від вигорання на сонці. H- Brush White Care ідеально підходить для блондинок c теплими, бежевими відтінками, а також для дуже пошкодженого волосся. Через відсутність пігменту можна поєднувати з прямими барвниками для отримання ефекту тонування волосся. Володіє прекрасним ефектом як на сильно пошкодженому волоссі, так і на волоссі, що вимагають певної корекції: посічені кінці, зайва «пухнастість», сухість внаслідок частого термічного впливу та ін.

Ефект зберігається 45-60 днів. Важливо відзначити, що термореконструкція волосся H-Brush Capilar Reconstruction / H-Brush White Care, як і вся лінійка коштів HonmaTokyo Professional, не містить в своєму складі формалін (формальдегід)!

Термореконструкція волосся Honma Tokyo – нова процедура на основі кератину для волосся. Відновлення та реконструкція волосся без ефекту випрямлення. Можна використовувати на будь-який тип волосся. При відновленні використовується склад, створений на основі натурального білка, який є в структурі людської волосини. По суті, це «рідкий варіант волосся», так як наші з вами волосся на 88% складається з кератину.

Якщо у вас хвилясте або кучеряве волосся, які потребують відновлення – термореконструкція ваш варіант. Волосся стануть більш блискучими і «живими», запаяну і перестануть сіктися кінчики.

Якщо ви хочете зберегти об’єм і при цьому мати гладку блискучу текстуру волосся, це зробить термореконструкція Honma Tokyo.

Даний склад не містить шкідливих для здоров’я компонентів і можливий для застосування навіть вагітних і годуючим жінкам.

Переваги:

  • відновлюється пошкоджене волосся
  • зміцнюються тонке волосся
  • поліпшується ріст волосся
  • зберігається об’єм
  • розгладжується структура волосся
  • запаюються посічені кінчики
  • здоровий, доглянутий вигляд без щоденних укладок
  • дзеркальний блиск волосся
  • має накопичувальний ефект з кожною процедурою
отличия ботокса и кератина

Відмінність ботоксу для волосся від кератину

Це, перш за все, відновлення волосся. Видимий ефект зберігається від 1 до 3 міс. Термореконструкція не випрямляються волосся, а лише оздоровлює їх, робить менш пухнастими і пористими. Також нейтралізує жовтизну, що важливо для блондинок. Кератин – головна функція це випрямлення волосся, видимий ефект до 5 міс. Кератинове вирівнювання можна робити вагітним і годуючим. За рахунок розгладження, об’єм волосся істотно скорочується.

Кератиновий склад не містить стільки корисних компонентів як термореконструкція, так як у нього інша функція

Вартість процедури ботоксу для волосся

Ціна процедури залежить від довжини, густоти та складності волосся. Вартість вказана при невеликій густині волосся.

1
2
3
4
5
6
длинна волос
2

1-2 довжина (каре)

від 1500 грн

від 700 грн

3

3 довжина (трохи нижче плечей)

від 2000 грн

від 900 грн

4

4 довжина (на рівні лопаток)

від 2500 грн

від 1200 грн

5

5 довжина (нижче лопаток)

від 3000 грн

від 2000 грн

6

6 довжина (по пояс)

від 3500 грн

від 2500 грн

Результати ботоксу для волосся